TELEFON
734 567 888


OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí08:30-17:00
Úterý08:30-17:00
Středa08:30-17:00
Čtvrtek08:30-17:00
Pátek08:30-17:00
Sobotapo tel. dohodě
Nedělezavřeno
Mimo otevírací dobu je možné
si návštěvu dohodnout telefonicky.


Aktuality

Další spokojený klient má domeček na pozemku

Další spokojený klient má domeček na pozemku

Kompletní nabídku mobilních domů naleznete zde.


Monstrózní vykládka Chaletu Monstrum

Monstrózní vykládka Chaletu Monstrum


další aktuality >>


Nejnovější videa
Potřebujete rychle domek pro rekreační nebo i dlouhodobé užívání?

Cena chat a malých domků dnes neúměrně stoupá. Přinášíme vám ale alternativu, díky které můžete mít rekreační bydlení levně a rychle – mobilní domy na klíč neboli mobilheimy, jsou dnes velmi oblíbené. Velkou výhodou je, že mobilní dům je dostupnější, bez problému seženete mobilní domy do 100 000 Kč.

Mobilní domy a mobilheimy vám poslouží nejen k sezónnímu, ale stejně tak i k celoročnímu užívání.

Kvalita přímo z Holandska

Mobilheimy pro vás vybíráme přímo v Holandsku. Orientujeme se pouze na nejlepší mobilní domy a chaty. Stabilně pro vás udržujeme unikátní nabídku více než 60 mobilních domků, stačí si vybrat z katalogu. Najdete nás ve dvou prodejních centrech, v Krnově a Skotnici, kde jsou mobilní domy okamžitě k odběru.Mobilheimy pro vás vybíráme přímo v Holandsku. Orientujeme se pouze na nejlepší mobilní domy a chaty. Stabilně pro vás udržujeme unikátní nabídku více než 60 mobilních domků, stačí si vybrat z katalogu. Najdete nás ve dvou prodejních centrech, v KrnověSkotnici, kde jsou mobilní domy okamžitě k odběru.

holandské mobilní domy

Jsme výhradní zástupce holandského výrovce Maat Chalets s více než 40letou zkušeností, a to pro Českou republiku a Slovensko. Maat Chalets vyváží mobilní domy po celé Evropě a USA.

Nabízíme kompletní vybavení

Naše domy jsou kompletně vybavené, to je oproti konkurenci obrovská výhoda. Nemusíte tak vůbec nic zařizovat. Mobilní dům má vše, co potřebujete. Po ustavení mobilheimu a připojení k síti můžete ihned bydlet. Vybavena je kuchyně, obývací pokoj, koupelna i sociální zařízení, kompletně vše. Přesvědčte se, exteriér i interiér mobilheimu najdete v naší fotogalerii.

Skvělá příležitost pro vaše podnikání

Některé námi nabízené mobilní domy jsou ideální pro podnikatelské účely. Věděli jste, že mobilheim můžete využít různě, nejen k bydlení? Jedná se o skvělé řešení, pokud potřebujete menší prodejnu nebo kancelář – navíc ji můžete kdykoli jednoduše přemístit. Zároveň jsou energeticky nenáročné.

Dopravu u nás máte zdarma

Věděli jste, že s námi můžete mít dopravu zdarma? Po České republice a Slovensku vám doručíme mobilní domy bez poplatku, stačí si u nás koupit mobilheim nad 150 000 Kč. Levnější domy vám dovezeme zdarma do 100 km, zbytek dopravy si účtujeme, avšak pouze do 10 000 Kč.

Můžete si tak být jisti, že s námi budete mít dopravu vašeho nového domu zdarma, případně velmi levně.Ceny většiny použitých mobilních domů jsou včetně DPH (ve zvláštním režimu marge), pouze u vybraných je bez DPH 21%.