TELEFON
734 567 888


OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí8:30 - 16:30
Úterý8:30 - 16:30
Středa8:30 - 16:30
Čtvrtek8:30 - 16:30
Pátek8:30 - 16:30
Sobotapo tel. dohodě
Nedělepo tel. dohodě
Mimo otevírací dobu je možné
si návštěvu dohodnout telefonicky.

Doprava zdarma a další služby k mobilním domům

Zdarma Vám dopravíme mobilní dům až k Vám na pozemek po celé ČR i na Slovensko.

Krom samozřejmého zajištění dopravy Vám pomůžeme při výběru jeřábu ve Vaší lokalitě a případně zajistíme asistenci při vykládání větších mobilních domů, u kterých je zapotřebí zkušeností.

Je Váš pozemek vhodný pro mobilní dům?

V případě, že si nejste jistí, zda máte Váš pozemek dostupný pro umístění mobilního domu, není nic jednoduššího, než nás kontaktovat a po společné domluvě se přijedeme podívat a zhodnotíme Váš pozemek. V případě nutnosti konzultujeme dostupnost s řidiči, kteří jsou velmi zkušení. Rozvozy zajišťujeme jednak odtahovým vozem s navijákem a dále se soupravou – návěsem s navijákem. Výhodou těchto dopravců je, že na místě, pokud máte vhodný terén, nepotřebujete jeřáb. Další rozvozy realizujeme na klasických podvalnících a návěsových soupravách.

Tato služba je zpoplatněna. Pokud dojde ke koupi domu, poplatek se odečítá od ceny domu.

Zateplení mobilního domu

Poskytneme Vám kompletní servis při zateplení mobilního domu a výměně oken. Spolupracujeme se zkušenými řemeslníky, kteří Vám dům nejen zateplí, ale rovněž mohou na zakázku vyrobit terasy, pergoly a další. Zajistíme Vám vytápění Vašich mobilních domů kamny či krby na pevná paliva včetně patřičného komínového systému.